bestami-ylmz01

Dt. Bestami YILMAZ

                Mesul Müdür

1979 yılında İskenderun’da doğdum. İlköğretim ve liseyi İskenderun’da tamamladım.1997 Yılında Çukurova Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesine girdim.Mezun olduktan sonra özel   muayenehanede Diş Hekimliği yaptım.2005 de askere gitme kararı aldım.2006 da kendi muayenehanemi açtım.Aktif  olarak muayenehanemde çalıştım.2010 Tarihinde Devlet Hastahanesinde  göreve başladım. 2013 tarihinde kurumsallaşmak için  İskenderun Diş Dünyası Polikliniğini  kurdum.

sule-khrmn-01

Dt. Şule KAHRAMAN

             

27 Ekim 1989 İskenderun doğumluyum. İlköğrenimimi  İskenderun ‘ da tamamladım.Liseyi İstiklal Makzume Anadolu Lisesinde tamamladıktan sonra 2007 yılında Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakultesinde lisans eğitimime başladım.  5 yıllık üniversite eğitimi boyunca aynı zamanda Bilimsel Gelişim Klubü yönetiminde görev alarak ilkokul ve liselere ağız ve diş sağlığı eğitimlerine katıldım. 2010 yılı yaz döneminde İskenderun Ağız ve Diş Sağlığı merkezinde gönüllü olarak çalıştım. Mezun olduktan sonra bir süre serbest Diş Hekimliği yaptıktan sonra bir süre serbest Diş Hekimliği yaptıktan sonra memleketime döndüm. 2013 yılından itibaren İSKENDERUN DİŞ DÜNYASIN’DA  çalışmaktayım.

 fyyyy

Dt. FATOŞ YILMAZ

 

1982 Yılında Lefkoşa’da doğdum.İlköğretimi Lefkoşa’da ,Ortaokul ve Lise’yi 20 Temmuz Fen Lisesinde tamamladıktan sonra 1999 yılında Çukurova  Üniversitesi Diş Hekimliği Fakultesi ne girdim. Mezun olduktan sonra 1 sene  Girne Akçiçek Hastahanesinde gönüllü Diş Hekimliği yaptım. Sonrasında ise Diş Hekimliği  ile ilgili çeşitli kurslara katıldım ve halen takip etmekteyim. 2006 Yılından beri ise mesleğime hiç ara vermeden aktif olarak sürdürmekteyim.