İnsan Kaynakları Politikamız

Kurumumuza nitelikli iş gücü kazandırma adına doğru işe doğru insan, işe göre insan seçimi ve işe alımı gerçekleştirmek ve Kurumumuzu nitelikli kişilerce tercih edilen olma konumuma getirmektir.

Gücümüzü, sorumluluk sahibi, özgüvenli, yeniliklere açık, katma değer üretebilen,kaliteli hizmete inanan duyarlı insan kaynağımızdan alıyoruz ve hedefimiz sahip olduğumuz kaliteli insan kaynağımızı geliştirmek, yenilerini bünyemize katmaktır.

 1. Çalışanlarımızın motivasyonlarını ve KURUMA bağlılıklarını ön planda tutmak,
 2. Çalışanlarımıza sürekli eğitim ve kendini geliştirme olanakları sağlamak,
 3. Çalışanlarımız için kariyer planlaması yaparak verimliliklerini en üst düzeye çıkarmak,
 4. Çalışanlarımız arasında fırsat eşitliği yaratmak,
 5. Çalışanlarımız için şeffaf ve açık bir yönetim politikası izlemek,
 6. Çalışanlarımızın, maddi ve manevi haklarının korunmasını gözetmek,
 7. İnsan Kaynakları Politikamızı sürekli gözden geçirmek, güncellemek ve geliştirmek temel ilkelerimizdir.
 8. Kuruluşumuzun stratejik plan ve hedefleri doğrultusunda organizasyon yapısını dinamik tutmak ve değişimlere hazır olmayı sağlamak,
 9. İnsan kaynaklarının en etkin ve verimli şekilde kullanılması ve yönetim gücünün kuruluş hedefleri doğrultusunda yönlendirilmesi için sürekli kaliteyi iyileştirici süreç ve sistemlerle bireysel ve takım performansını geliştirmek,
 10. Çalışanlarımıza profesyonel bir iş ortamı ve kariyer geliştirme fırsatları yaratmak,
 11. Kuruluşumuza, eğitim düzeyi yüksek, iyi yetişmiş, yeniliklere ve değişimlere açık, girişimcilik yeteneğine sahip, enerjik, kendini ve işini geliştirmeyi hedefleyen, eleman yetiştiren, Topluluk değerlerini benimseyip, yaşatacak kişileri kazandırmaktır
 12. Kurumsal başarıya ancak bilgili, deneyimli, işini kendisine meslek edinmiş ve motive olmuş çalışanlarla ulaşılacağına inanan Şirketimiz personeline sürekli yatırım yaparak, iç müşteri memnuniyetini en üst noktaya çıkarmayı amaçlar.

İnsan Kaynakları Uygulamalarımız

İşe Alım ve Kariyer

Şirketimizin strateji ve hedefleriyle bağlantılı olarak yeni bir pozisyon için işe alım ihtiyacı doğduğunda, iş tanımı ve işin gerektirdiği yetkinlikler dikkate alınarak iç ve dış kaynaklar değerlendirilir. Aranan pozisyonlarla ilgili detaylı bilgiler, internet işe alım siteleri ve gazete ilanları yoluyla duyurulur.

Şirketimizde idari ve tıbbi kadrolarında kariyer yolu “İş Yönetimi” ve “Tıbbi Yönetimi” olarak ayrılmaktadır.
Çalışanlarımızın kariyer gelişimi, şirketimizin ve çalışanlarımızın ortak sorumluluğundadır. Bu konuda, çalışanlarımızın performans ve motivasyonlarını arttırıcı koşullar sağlanması, Şirketimizin önemli hedefleri arasındadır.

 

İŞ BAŞVURU FORMUMUZU DOLDURMAK İÇİN TIKLAYINIZ..